Temporada 2016/17… Fés la teva inscripció!!

Inscripció cartell_16-17

Has jugat amb nosaltres? Coneixes el nostre club? No has jugat mai però sempre t’ha picat el cuquet del bàsquet?
Au idò, la nova temporada basquetbolística ja és aquí! Jugar a bàsquet amb nosaltres suposa molt més que suar, córrer i fer cistelles . Per a nosaltres el bàsquet és una passió i vol dir fer amics i gaudir d’aquest esport de manera completa!
La inscripció inclou tot allò referit a la pràctica del bàsquet federat com ara els entrenaments i competicions, les inscripcions federatives, l’assegurança esportiva, la revisió mèdica,… A més, podràs participar de les diverses activitats que el club organitza al llarg de la temporada com ara el fogueró o el sopar de Nadal.

No ho dubtis, vina amb nosaltres a gaudir del bàsquet!

Per a més informació i el full d’inscripció clica aquí: 16.17_Incripció federat

 1,2,3…Conyac!!!
Share Now

Related Post