2017-2018: Sènior Masculí Joves

Sènior Masculí Joves
Categoria:Sènior
Divisió:2ª Autonòmica
Patrocinador:Rest. Es Cruce
 
Entrenador: Pep Rosselló Andreu
Delegat: Neus Guardiola Bonnin
 
Jugadors
Roberto Mariano Fonseca Luis
Maxime Delaplace
Pedro Sagrera Maimó
Miquel Rigo Vicens
Javier Rodríguez Gómez
Arnau Binimelis Albons
Albert Fontanet Nicolau
Llorenç Pocoví Rigo
Miquel Angel Ginard Antich
Albert Barceló De Backer
Guillem Mas Fontanet
Jaume Serra Adrover
Miquel Far Vadell
Francisco López Obrador
Convocats
Sebastian Andres Fernández Cozar
Competició Partits Punts
Jugats Guanyats Perduts % victòries Favor Contra Mitjana favor Mitjana contra
1ª Fase (Grup 2) 12 6 6 50% 761 772 63.4 64.3
2ª Fase (Grup B) 10 2 8 20% 528 587 52.8 58.7
Fase final (Grup B) 1 0 1 0% 34 56 34 56
Total 23 8 15 34.8% 1323 1415 57.5 61.5
Data Rival Lloc Casa/Fora Resultat
1ª Fase (Grup 2)
22/10/2017 ESPORLES B.C. FUNDACIÓN ESCRIBANO - A Felanitx Casa 45 - 75
29/10/2017 ÀGORA VIUBÀSQUET Calvià Fora 53 - 59
12/11/2017 CBLF - UDON Felanitx Casa 83 - 56
19/11/2017 FISIOTERAPIA AINA VADELL MOLINAR Molinar Fora 68 - 61
26/11/2017 CONSTRUCCIONES EDBASER - ANDRATX Felanitx Casa 66 - 64
01/12/2017 LA CASONA RESTAURANT Sòller Fora 58 - 57
14/01/2018 ESPORLES B.C. FUNDACIÓN ESCRIBANO - A Esporles Fora 77 - 63
28/01/2018 ÀGORA VIUBÀSQUET Felanitx Casa 69 - 60
04/02/2018 CBLF - UDON Calvià Fora 72 - 80
11/02/2018 FISIOTERAPIA AINA VADELL MOLINAR Felanitx Casa 58 - 66
18/02/2018 CONSTRUCCIONES EDBASER - ANDRATX Andratx Fora 64 - 56
25/02/2018 LA CASONA RESTAURANT - Soller Felanitx Casa 64 - 59
2ª Fase (Grup B)
08/03/2018 AGROMART BALEAR - CB CAMPOS Campos Fora 66 - 50
18/03/2018 CLUB BASQUET COLONYA POLLENÇA Felanitx Casa 59 - 65
23/03/2018 VIUBASQUET Bunyola Fora 65 - 57
08/04/2018 FISIOTERAPIA AINA VADELL MOLINAR Felanitx Casa 58 - 48
13/04/2018 SA POBLA B.C. BAR JOVENT Sa Pobla Fora 43 - 62
22/04/2018 AGROMART BALEAR - CB CAMPOS Felanitx Casa 52 - 67
05/05/2018 CLUB BASQUET COLONYA POLLENÇA Pollença Fora 59 - 54
06/05/2018 VIUBASQUET Felanitx Casa 39 - 58
13/05/2018 FISIOTERAPIA AINA VADELL MOLINAR Molinar Fora 59 - 43
20/05/2018 SA POBLA B.C. BAR JOVENT Felanitx Casa 54 - 57
Fase final (Grup B)
25/05/2018 CLUB BASQUET COLONYA POLLENÇA Pollença Fora 56 - 34
JugadorPartits jugatsFaltesRebotsTapsPilotesAssEntradesTir zonaTir foraTriplesLliuresMin JocPuntsValor
FetesRebDefOfTotPosatsRebutsRobPerIC%IC%IC%IC%IC%Total/min
                               
Total                              
JugadorPartits jugatsFaltesRebotsTapsPilotesAssEntradesTir zonaTir foraTriplesLliuresMin JocPuntsValor
FetesRebDefOfTotPosatsRebutsRobPerIC%IC%IC%IC%IC%Total/min
                               
Total