CURSA SANT AGUSTÍ 2005

Aquest divendres 19 d’agost, com és ja habitual durant els darrers 26 anys, el club Joan Capó organitzarà el primer acte de les festes de la nostra vila: la cursa a peu. Serà a partir de les 17 h. al lloc habitual (Plaça Espanya) i amb els recorreguts ja coneguts.


Les categories i l’ordre que podreu trobar serà: Pre-iniciació, iniciació, benjamí, aleví i infantil (totes aquestes separats femenins de masculins. Posteriorment passarem a la Marxa Atlètica amb una única sortida de totes les categories juntes, per acabar amb dues curses més que englobaran la resta de categories majors: Sènior-absoluta fem, juvenil masc, veterans "A", "B" i "C", sèniors masc. i sènior local masc.
Les distàncies rondaran entre els 250 m dels més petits i els 8.850 m dels més grans.
Les INSCRIPCIONS només se podran fer a la secretaria de la prova el dia de la competició a partir de les 15.30 h.
A part dels típics trofeus als tres primers de cada categoria i als primers locals, hi haurà medalles per a tothom que participi.
Vos esperam!!!